PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

PRODEJ SKONČIL C3500 25 - jednolůžko

Matrace Curem C3500 25 je luxusní jednostranná sendvičová matrace vyrobená ze 3 vrstev pěn Curemfoam™. Výška matrace je příjemných 25 cm. Horní dvě vrstvy tvoří jemné paměťové pěny rozdílné tuhosti, které jsou poskládány tak, aby byl spánek opravdovým zážitkem. Z matrace Curem C3500 25 budete každé ráno vstávat jako znovuzrození. Matrace zaujme schopností optimalizovat svoji tuhost bez ohledu na parametry spáče a to díky technologii IQCOMFORT, která nastaví tuhost dle váhy a výšky vždy optimálně. Matrace Curem C3500 22 je opravdu univerzální řešení pro každého spáče. Dokonalá vzdušnost a hygiena je zajištěna perforovanou základnou z pěny Curemfoam™ Basemaster. S regresivní desetiletou zárukou a 45 dny na vyzkoušení nemusíte už nic řešit!

Popis

VLASTNOSTI
Parterská matrace: Ne
Oboustranná matrace: Ne
Zdravotní indikace: ortopedická
Zdravotní indikace: antialergenní
Zdravotní indikace: krevní oběh
Počet zón: 7
Záruka let: 10
Tuhost strana A: 3
Materiálová skupina: pěnová
Nosnost: 130
Výška matrace: 25

VE SPÁNKU ZAŽIJETE STAV BEZTÍŽE
Matrace Curem C3500 25 vznikají speciální technologií nástřiku pěny. Tento způsob výroby vysoko objemových viskoelastických pěn pomáhá při ulehnutí navodit tělu velice příjemný pocit, který se dá přirovnat ke stavu beztíže. Kombinací různých druhů pěny Curemfoam™ je pak u matrací docíleno nejvyšší možné stability páteře při všech polohách spánku. Použité technologie brání přetížení jednotlivých částí zad. Pocit přeležení tak nelze téměř zažít.

IQCOMFORT PRO OPTIMÁLNÍ NASTAVENÍ TUHOSTI
Paměťové pěny Curemfoam™ mají inteligentní technologii IQCOMFORT, která umí nastavit tuhost dle hmotnosti uživatele. Tato matrace má tak optimální tuhost pro každého. Při výběru se nemůžete trefit vedle.

3VRSTVÁ MATRACE, DÍKY KTERÉ BUDETE VSTÁVAT JAKO ZNOVUZROZENÍ
Matrace Curem C3500 je vyrobena ze 3 masivních vrstev pěn Curemfoam™. 5cm vrstva Super Volume Visco je vrstva super jemné paměťové pěny, která uvolní stresem napjaté svalstvo i mysl. Pod ní se pro odlehčení a podporu páteře nachází další 6cm vrstva paměťové pěny Medium Visco, která je základem bezkonkurenčních ortopedických vlastností matrace. Základní vrstva jádra je pak tvořena za studena formovanou pěnou Curemfoam™ Basemaster dodávající matraci odrazovou pružnost, vzdušnost a přirozenou tuhost.

PRATELNÝ POTAH CUREM GALAXY
Super luxusní potah Curem Galaxy je funkční dvojdílný potah, jehož vrchní část lze prát až na 60° C. Spodní protiskluzovou vrstvu pak na 40° C. Potah je velmi jemný, pružný avšak pevný a má antibakteriální vlastnosti. Manipulace a údržba je více než snadná. Potah Curem Galaxy není prošitý, použitá technologie dokonale přenáší křivky těla na matraci bez zbytečného napětí.

AKCE 1+1 ZDARMA
Tato matrace je nyní ve skvělé nabídce 1+1 matrace zdarma, která platí na všechny rozměry jednolůžek. Pokud si objednáte dvoulůžko, získáte ho za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 a 200x200. Matraci je možné vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

ZNAČKA CUREM
Matrace značky CUREM jsou charakteristické speciální pěnou Curemfoam™, ze které je odvozen i název. Tato speciální pěna je inspirována technologiemi pro let do vesmíru a má jedinečné odlehčující vlastnosti při zachování maximální podpory těla. Značka Curem patří do skupiny celosvětového výrobce matrací Hilding Anders a zaručuje tak vynikající kvalitu výrobků ověřenou mezinárodním dohlížecím úřadem. Cílem jsou nekompromisní matrace pro nejvyšší možný komfort spánku s maximálními ortopedickými vlastnostmi.
matrace s nejdelší zárukou
Komu bychom matraci doporučili:
  • milovníkům pohodlí a luxusu
  • všem, kdo chtějí zažít spánek jako ve stavu beztíže
  • všem, kdo si nechtějí vybírat tuhost - matrace se přizpůsobí
  • osobám s problémy pohybového aparátu
Co se nám líbí:
  • optimální nastavení tuhosti pro každého díky technologii IQCOMFORT
  • střední výška matrace s použitím nejmodernějších technologií za super cenu
  • prodloužená záruka 10 let (regresivní)
  • akce 1+1 zdarma

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM