PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Double Expert Moto s dálkovým ovládáním - studentské lůžko

Rošt Double Expert Moto je luxusní rošt, který se sám polohuje. Vybaven je elektromotory, které můžete ovládat pomocí dálkového ovládání.
Expedice:
12 prac. dní
Naše cena14.950 Kč
bez DPH12.355 Kč

Popis

Rošt Double Expert Moto s dálkovým ovládáním je masivní a moderní rošt s polohováním hlavy a nohou pomocí dvou elektromotorů. Svou polohu nastavujete na bezdrátovém dálkovém ovladači. Má 28 lamel o šířce 38 mm, které jsou umístěné v plastových pružných pouzdrech. Anatomické uspořádání lamel kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla ve spánku.

V oblasti beder je 5 lamel s možností nastavení tuhosti podle hmotnosti uživatele. Středový popruh je zdvojený , což zvyšuje stabilitu a zajišťuje vyšší elasticitu a životnost roštů.

Rošt Double Expert Moto lze objednat v typických rozměrech 80x200, 80x195, 90x190, 100x200, 120x200 a 140x200. Je možné jej vyrobit i v atypickém rozměru do velikosti 160x220 cm. Pro poptávku ceny atypického rozměru nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Komu bychom matraci doporučili:
  • pro všechny sendvičové, latexové a pěnové matrace, které lze polohovat
Co se nám líbí:
  • 5 zdvojených lamel pro nastavení tuhosti
  • polohování poháněné elektromotory
  • bezdrátové ovládání

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM