PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.
-50%

Maxi 15 sleva - studentské lůžko

Matrace Tropico Maxi nabízí úžasné pohodlí, které přispívá k regeneraci organismu. Za velmi rozumnou cenu získáte anatomické zóny a správnou oporu páteře pro vaše zdravá záda. Výběr tuhosti otočením matrace ocení partneři a ti, kdo mají rádi změnu. Novinkou je potah Mikrofáze, který lze prát až na 95°C.
Expedice:
9 prac. dní
Akce
Původní cena: 9.440 Kč
Ušetříte4.720 Kč
Naše cena4.720 Kč
bez DPH3.901 Kč

Popis

VLASTNOSTI
Výška matrace: 15
Nosnost: 130
Materiálová skupina: pěnová
Tuhost strana A: 3
Tuhost strana B: 2
Záruka let: 5
Počet zón: 7+7
Zdravotní indikace: ortopedická
Oboustranná matrace: Ano
Parterská matrace: Ano

PEVNÉ A POHODLNÉ JÁDRO SE 7 ANATOMICKÝMI ZÓNAMI
Jádro matrace Tropico Maxi je tvořeno pěnou Flexifoam®, která má podobné vlastnosti jako studená pěna. Vyniká svou prodyšností, dlouhou životností a pevností. Matrace se prohýbá pouze v místě stlačení. V úplném středu najdete výztuhu z RE pěny, která zajišťuje vyšší tuhost matrace a pevnost celé konstrukce. Ačkoliv má Maxi tvrdé jádro, je tuhost regulována měkkou vrchní pěnovou vrstvou na každé straně. Díky tomu je zaručen spánkový komfort a zároveň vysoká odolnost matrace. Sendvičové zpracování s několika tuhostmi materiálů zajišťuje uložení páteře v anatomické poloze s optimálním podepřením. Matrace má 7 anatomický zón s různou tuhostí po celé délce, které se přizpůsobí jednotlivým částem těla.

SKVĚLÝ POMĚR CENA/VÝKON
Matrace je navržena tak, aby byla cenově dostupná pro každého a přesto jí to neubíralo na kvalitě. Oproti jiným matracím ve stejné cenové kategorii obsahuje „nadstandardy“: anatomické tvarování poskytuje dostatečný komfort, vzdušný potah a volbu tuhosti. Samozřejmostí je testování na zdravotní nezávadnost materiálů.

VOLBA TUHOSTI PODLE OSOBNÍ POTŘEBY
Tvrdší strana Hard (na obr.červená) s anatomickou zónou je vhodnější pro muže. Měkčí strana Soft (na obr.zelená ) obsahuje rovněž 7 anatomických zón a je vhodnější pro ženy. Matrace se řadí díky volbě tuhosti mezi partnerské matrace. To znamená, že dokáže splnit odlišné požadavky jak muže, tak ženy.

POTAH MICROFÁZE
Potah Microfáze je z obou stran vybaven klimatizačními vrstvami z dutých vláken pro správné odvětrávání během spánku. Je možné jej prát na vyvářku (95°C), čímž je zajištěna maximální hygieničnost. Pro snadnější manipulaci je možné potah rozdělit na 2 části, které lze prát samostatně.

AKCE 1+1 ZDARMA
Tato matrace je nyní ve skvělé nabídce 1+1 matrace zdarma, která platí na všechny rozměry jednolůžek. Pokud si objednáte dvojlůžko, získáte je za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Tato matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Je možné vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu atypického rozměru pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

ZNAČKA TROPICO
Značka Tropico je synonymem kvalitních a velmi oblíbených matrací. Výrobce klade vysoký důraz na zpracování a vlastnosti materiálů tak, aby se na nich spalo co nejlépe. Důkazem je i spolupráce s odborníky v oblasti spánku a přísné testování všech matrací. Při jejich vývoji se inspirují nejen odbornými poznatky, ale především požadavky vás, našich zákazníků. Velkým plusem a zárukou kvality je i výroba přímo v České republice.
Komu bychom matraci doporučili:
  • partnerům - každý si vybere svou stranu podle požadované tuhosti
  • osobám vyšší váhové kategorie, které nechtějí investovat příliš mnoho peněz na nákup matrace
  • dětem a dospívajícím, kteří jsou ve vývinu a chtějí předejít vzniku problémů spojených s páteří
Co se nám líbí:
  • vyztužení RE pěnou pro stálost i při vyšším zatížení
  • prodloužená záruka 5 let

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM