PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.
-50%

Maxi Kings 16 sleva - studentské lůžko

Matrace Tropico Maxi Kings je sendvičová matrace z odolných materiálů, vyrobená 3D technologií Rainbow pro optimální složení více druhů pěn, které zajišťují špičkové ortopedické vlastnosti pro zdravý spánek. Nabízí 7 anatomických zón a masážní profilaci pro uvolnění svalů. Každá strana matrace má jinou tuhost, takže bude vyhovovat i partnerům s rozdílnými požadavky na matraci. Novinkou je potah Microfáze, který lze prát až na 95°C.
Expedice:
9 prac. dní
Akce
Původní cena: 10.081 Kč
Ušetříte5.041 Kč
Naše cena5.040 Kč
bez DPH4.165 Kč

Popis

VLASTNOSTI
Výška matrace: 16
Nosnost: 130
Materiálová skupina: pěnová
Tuhost strana A: 3.5
Tuhost strana B: 2.5
Záruka let: 5
Počet zón: 7+1
Zdravotní indikace: ortopedická
Oboustranná matrace: Ano
Parterská matrace: Ano

VYŠŠÍ TUHOST SE SKVĚLÝMI ORTOPEDICKÝMI VLASTNOSTMI
Matrace Tropico Maxi Kings je odolná matrace s vyšší tuhostí a skvělými ortopedickými vlastnostmi. Sendvičová konstrukce je z odolné a prodyšné pěny Flexifoam® a je vyrobená 3D technologií Rainbow, která zajišťuje optimální složení více druhů pěn. Jádro matrace je navíc vyztužené RE stabilizační vrstvou, která je zárukou dlouhé životnosti při zachování ortopedických vlastností. Materiály jsou testovány na zdravotní nezávadnost.

VÍCE TUHOSTÍ OCENÍ PŘEDEVŠÍM PARTNEŘI
Matrace Maxi Kings má na každé straně jinou tuhost, což minimalizuje nesprávný výběr matrace a zároveň umožňuje partnerům s rozdílnými požadavky mít stejné matrace, pouze otočené na jinou stranu. Strana SOFT (na obr.zelená) je měkčí strana s 3D Rainbow technologií a masážní profilací pro uvolnění svalů a se 7 anatomickými zónami, které se přizpůsobí vašemu tělu. Tužší strana HARD (na obr.modrá) má příčnou profilaci pro lepší vzdušnost.

POTAH MICROFÁZE
Potah Microfáze je z obou stran vybaven klimatizačními vrstvami z dutých vláken pro správné odvětrávání během spánku. Je možné jej prát na vyvářku (95°), čímž je zajištěna maximální hygieničnost. Pro snadnější manipulaci je možné potah rozdělit na 2 části, které lze prát samostatně.

AKCE 1+1 ZDARMA
Tato matrace je nyní ve skvělé nabídce 1+1 matrace zdarma, která platí na všechny rozměry jednolůžek. Pokud si objednáte dvojlůžko, získáte je za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Tato matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Je možné vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu atypického rozměru pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

ZNAČKA TROPICO
Značka Tropico je synonymem kvalitních a velmi oblíbených matrací. Výrobce klade vysoký důraz na zpracování a vlastnosti materiálů tak, aby se na nich spalo co nejlépe. Důkazem je i spolupráce s odborníky v oblasti spánku a přísné testování všech matrací. Při jejich vývoji se inspirují nejen odbornými poznatky, ale především požadavky vás, našich zákazníků. Velkým plusem a zárukou kvality je i výroba přímo v České republice.
Komu bychom matraci doporučili:
  • osobám vyšší váhové kategorie
  • partnerům - každý si vybere svou stranu podle požadované tuhosti
Co se nám líbí:
  • vyztužení RE pěnou pro stálost i při vyšším zatížení
  • technologie 3D Rainbow pro optimální složený pěn - konstrukce poskytující vynikající oporu páteři
  • rozšířená záruka 5 let

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM