PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Visco Star Hard 60

Polštářek Visco Star Hard 60 je určen všem, kdo chtějí předcházet bolestem krční páteře. Vyrobený je z viskoelastické (paměťové) pěny, což mu propůjčuje výborné ortopedické vlastnosti.
Expedice:
5-9 prac. dní
Naše cena1.840 Kč
bez DPH1.521 Kč

Popis

Polštář Visco Star Hard 60 je luxusní polštář z paměťové pěny v ortopedickém tvaru. Má výbornou tvarovou paměť. Při kontaktu s lidským tělem se přizpůsobuje podle absorbovaného tepla. Díky tomu je docíleno ideální vlastnostem pro uvolnění krčního svalstva a je vhodný pro prevenci bolesti v oblasti krční páteře.

Verze Hard je tužší. Hodí se například pro ty, kdo preferují spánek na boku. Je 60 cm dlouhý a výška polštáře je v nižším anatomickém vrcholu 9 cm, ve vyšším anatomickém vrcholu 11 cm.

Potah polštáře tvoří speciální potahová látka MicroCare úpravou ArgentanoTM, ochrannou antimikrobiální nanotechnologií s ionty stříbra, která zamezuje přenosu a růstu bakterií, zabraňuje vzniku zápachu a zajišťuje vysokou hygienu a svěžest. Je dermatologicky testovaný. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C.
Komu bychom matraci doporučili:
  • pro úlevu krčnímu svalstvu
  • jako oporu při denním sezení, např. u televize nebo počítače
  • tuhá verze je vhodná pro ty, kdo preferují spánek na boku
Co se nám líbí:
  • paměťová pěna pro ortopedické vlastnosti
  • ortopedický tvar
  • výběr z několika tuhostí a velikostí
  • pratelný potah

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM