PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Ortopedická matrace na bolavá záda

Nenechte se mýlit, ortopedické matrace neléčí, ale mohou výrazným způsobem pomoci. V případech, kdy během spánku na vaší stávající matraci není tělu poskytnuta přirozená opora se absence této přirozené opory těla projevuje vyšším namáháním některých jeho částí, jako jsou oblast šíje, bederní páteře nebo kříže.

Matrace na chalupu

Ta po babičce přeci! Ano, může být, ale proč raději na chalupě nemít kvalitní matraci za rozumnou cenu. Takou, která zajistí, že se i na chalupě po těžké dřině na zahrádce vyspíte do růžova. Unavená záda potřebují během spánku odpovídající oporu a tu nejlépe zajistí vhodná matrace. Odpověď na to, co dělá cenu matrace rozumnou, najdete v následujícím článku.

Určitě tuto ne zcela příjemnou situaci zažil každý, kdo učil děti z plenek na nočník. Znáte to, dítě chce s vámi za každou cenu ležet v posteli. Ptáte se ho jestli se mu nechce čůrat. Tvrdí, že nechce. Vy tušíte, co může nastat, ale jste příliš unaveni dále to zkoumat a necháte ho být. Zalezete pod deku a do pěti minut všichni spíte.

Pružinová matrace

1. Vzdušnost a hygiena

Vzdušnost to je oč tu běží! Nesporným kladem pružinových matrací v porovnání s matracemi z jiných materiálů je bezkonkurenční vzdušnost jádra. Jádro pružinových matrací akumuluje mnohem méně vlhkost a zároveň ji odvádí. To je předpokladem vysoké hygieny spánku.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM