PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Většina lidí bude jistě souhlasit, že výběr matrace není snadné rozhodnutí. V posteli trávíme spoustu času a matraci si většinou kupujeme na dobu 5ti let a více. Jak člověk stárne, mění se také jeho míry i preference. Na trhu se nachází velké množství různých matrací. Nabídka se každý rok obměňuje a rozšiřuje. To vše dělá z výběru té správné matrace hotovou vědu, hodnou vystudování matracové akademie…


Existuje nějaký způsob jak tuto neJISTOTU a neDOSTATEK informací ohledně výběru správné informace eliminovat? Spánek si přeci chceme užít!


Mnoho lidí vám řekne, že základem je návštěva specializované prodejny, porada s prodavačem a následné odzkoušení doporučené matrace na prodejně.


Ale ruku na srdce, opravdu jste zažili, že by se prodavač detailně ptal na parametry vaše, vašeho partnera a na společné preference? Nebo aby zjišťoval, zda chcete bio matraci, matraci s masážním povrchem nebo zda je pro vás důležité ji pro delší životnost obracet?


Spíše jste byli dotázáni na velmi populární, avšak subjektivní otázku: Jakou tvrdost matrace hledáte? Měkkou, střední nebo tvrdou. Ale jak víte, že tvrdá je tvrdá a ne středně tvrdá. Jak víte, že tvrdá je dostatečně tvrdá? Odzkoušení? Ano! Ale je 5, 10 ale i 30 minut na prodejně dostatečné? Obzvláště pokud nevíte, zda je matrace položena na lamelovém nebo laťkovém roštu. Mimochodem a jaký typ roštu máte doma vy?


Existuje tedy zaručený způsob jak vybrat tu pravou?


V PRODORMI si myslíme, že ano. Proto jsme navrhli a vytvořili unikátní matracový selektor CONF!GO, který vás procesem výběru matrace provede. Na základě zodpovězení jednoduchých, avšak čistě objektivních dotazů CONF!GO doporučí tu nejvhodnější matraci nejen pro vás, ale i třeba i pro vašeho partnera.

congigo banner blog


Vhodné matrace zobrazí v přehledné tabulce včetně všech podstatných informací. Na první místo zařadí tu nejvýhodnější. A co v případě, že si chcete doporučenou matraci pořádně odzkoušet? Není problém, na PRODORMI.cz na to máte 45 dní.


Pro více informací ohledně matracového selektoru CONF!GO nebo podmínkách výměny nás neváhejte kontaktovat. Dotazy rádi zodpovíme.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM