PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Vypadá to nepravděpodobně, ale správný výběr matrace můžete snadno pokazit výběrem špatného polštáře.

Na PRODORMI.cz nabízíme širokou škálu anatomických polštářů ve třech různých tuhostech (2 - měkký, 3 – středně tvrdý, 4 – tvrdý), několika rozměrech a výškách od 6 cm do 20cm.

Správnou volbu polštáře ovlivňuje hned několik faktorů. Ty nejdůležitější jsou tuhost matrace, preferovaná poloha spánku a proporce vaší postavy. Tajemství klidného a spokojeného spánku tkví v nalezení optimální kombinace.

1. Spím na břiše
-    mám tvrdou matraci – volte nízký polštář obdobné tuhosti jako je vaše matrace. Dobrou volbou bude Visco Star Medium
-    mám měkkou matraci – vybírejte nízký a měkký polštář. U vysokého nebo příliš tuhého polštáře budete zbytečně namáhat krční páteř. Visco Star Soft bude určitě dobrou volbou.

2. Spím na zádech
-    mám tvrdou matraci – volte polštář obdobné tuhosti avšak střední výšky jako je Visco Star Hard
-    mám měkkou matraci – v tomto případě neuděláte chybu s nízkým polštářem, který tuhostí odpovídá vaší matraci. S anatomickým polštářem Kuba neuděláte chybu.

Tip: Zvažte podhlavník místo polštáře. Jedná se o elegantní řešení, které poskytne ideální oporu od lopatek výše. Pro více informací klikněte ZDE.

podhlavnik    
3. Spím na boku
-    mám tvrdou matraci – pokud jste vyšší postavy od 178 cm výše, hledejte vyšší a tvrdý polštář typu Visco Star Hard. Pokud jste menší postavy, volte nižší polštář jako je Tom Aloe.
-    mám měkkou matraci nebo jsem spíše menší postavy – v tomto případě vybírejte středně vysoký avšak měkký polštář.

Tip: Stále si nejste jisti správnou volbou polštáře nebo hledáte univerzální řešení? V takovém případě zvolte anatomický polštář TOM. Jedná se o polštář střední výšky z inovativní visco pěny. Visco pěna je speciální druh pěny, vyvinutý americkou NASA. Polštář TOM poskytne díky svým vlastnostem dobrou oporu většině spáčů.

polstar tom aloe 378x252

Všechny námi dodávané polštáře jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, poskytují vysokou hygienu spánku a jsou vhodné pro lidi trpící alergií na peří. V nabídce jsou i polštáře antibakteriální. Celou nabídku včetně akčních produktů naleznete ZDE.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM