PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Každá matrace je jiná a to také platí o roštu pod matraci. Na trhu existuje velké množství různých lamelových roštů lišícími se počtem, šířkou a uchycením lamel. Lamelové rošty násobí vlastnosti matrace. Pokud máte kvalitní matraci, chybu neuděláte ani s roštem laťkovým nebo s deskovým.

Kouzlo spokojenosti spočívá ve správné kombinaci a roštu a matrace. Rošt toho umí hodně napravit ale také hodně zkazit. Matracový rošt dodává lůžku pružnost a flexibilitu.

Pokud máte sendvičovou matraci doporučujeme lamelový rošt. Čím je matrace vyšší a tužší tím méně lamel potřebujete. Naopak pro měkčí matraci doporučujeme vybírat rošt s větším počtem lamel, které jsou uloženy ve flexibilních kolébkách.

Laťkový rošt je vhodný pro tuhé a vysoké sendvičové matrace nebo pružinové matrace střední a vyšší tuhosti. Laťkový rošt je vzdušný a představuje ekonomickou volbou všude tam, kde jste investovali do nákupu kvalitní matrace. S minimem nadsázky se dá říci, že nákupem kvalitní matrace ušetříte peníze na lamelovém roštu.

Pevná deska - deskový rošt je vhodný všude tam, kde je lůžko umístěno v suchých prostorech. Deskový rošt nevětrá a to je jeho hlavní nevýhoda. Každý člověk se během spánku potí s deskovým roštem existuje riziko, že nedojde ke správnému odvětrání a v lůžku se časem budou množit plísně. Z tohoto důvodu doporučujeme na desku umístit pouze pružinové matrace.

Na PRODORMI.cz naleznete širokou nabídku roštů i matrací od levných až po ty luxusní. Naším favoritem mezi rošty je polohovatelný lamelový rošt Double Expert , který je ideální kombinací ceny a kvality. Celý sortiment roštů naleznete ZDE.

Vybrali jste matraci na PRODORMI.cz a nevíte, který rošt je ten pravý pro tu vaši matraci? Zavolejte, vyzkoušejte CONF!GO nebo se podívejte do záložky “Technické detaily” v detailu matrace, která se vám líbí.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM