PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Na PRODORMI.cz nabízíme pouze kvalitní a zákazníky prověřené výrobky. Z velkého množství výrobků jsme pro Vás vybrali pouze ty, za které můžeme ručit. Proto nabízíme pouze matrace a matracové doplňky z portfolia skandinávské značky Hilding Anders.

SLUMBERLAND

Matrace značky Slumberland v sobě kombinují nejmodernější poznatky z oblasti spánku a dostupné technologie. Nejlepším ukázkou vyspělosti matrací Slumberland jsou Trevis nebo Frodo. Jejich základem je polyuretanová pěna Flexifoam a vyspělá visco pěna. Jsou dostupné v široké škále výšek a tuhostí. Při jejich návrhu byl použit diagnostický systém ErgoCheck, který je zárukou optimální konstrukce vrstev jádra. Provedené klinické testy matrací Slumberland jsou zárukou ortopedické a antialergické vhodnosti. Tuto značku vřele doporučujeme citlivým jedincům a alergikům.

TROPICO

Matrace TROPICO jsou tradiční matrace s dlouhou historií. V sortimentu TROPICO naleznete matrace pěnové, pružinové, latexové i kombinované. Sortiment obsahuje několik zajímavých inovací.  
Technologie AirForce zajistí kvalitní odvětrání matrace po celé její délce. Ideálním zástupcem vzdušné pěnové matrace je matrace Forest, která je nyní v akci 1+1.
Technologie 3D Rainbow je základem kvalitních sendvičových matrací. 3D Rainbow matrace jsou pružné, prodyšné a mají speciální povrch přinášející masážní efekt. Matrace Triker 22 je cenově dostupným zástupcem vyvinutým na základně podnětů českých zákazníků. 3D technologie, vysoká výška, dostupnost a přijatelná cena, to je Triker 22.
Všechny matrace TROPICO jsou certifikovány a splňují podmínky zdravotní nezávadnosti Öko-Tex Standard 100.

CUREM

Luxusní matrace bez kompromisů. Matrace CUREM jsou navržené tak, aby vyhověly těm nejvyšším nárokům. Použití nejlepších viscoelastických pěn a jejich správná kombinace je zárukou výborné volby bez kompromisů. Nezáleží zda preferujete spánek na boku nebo na zádech, zda máte problém se zády, krevním oběhem nebo si chcete spánek prostě jenom užít. S jakoukoliv matrací značky CUREM zažijete pocit beztíže díky inteligentní technologii Q COMFORT. Můžete nám věřit, jen těžko najdete lepší matraci. Matrace CUREM C4500 je nyní k dostání v akci 1+1 pro rozměry do 100x200 a SLEVOU -50% pro matrace od 140 do 200 x 200 cm.
Potvrzením kvality matrací CUREM je záruka 10 let.

Už máte svoji favoritku, ale nejste si jistí, že je ta pravá? Neváhejte a zavolejte nám na číslo +420 732 420 180 nebo vyzkoušejte náš revoluční matracový selektor CONF!GO, který najde tu správnou matraci nejen vám, ale i vašemu partnerovi.

Slovy klasika, v naší nabídce neexistují špatné matrace, existují pouze ty špatně vybrané :)

PRODORMI.cz – Spaní rozumíme…

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM