PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Ne vždy je nutné si koupit tu nejdražší matraci, abyste byli spokojeni. Ne vždy je drahá matrace potřeba. A ne vždy je levná matrace špatně. Základem je vybrat tu správnou, prostě takovou, jejíž vlastnosti odpovídají cílovému užití. A jak na správný výběr? To Vám prozradíme v následujícím článku.

Správný výběr začíná zodpovězením tří základních otázek.

1.Pro koho matraci kupuji?

Vždy bychom jako první měli zvážit, zda kupujeme matraci pro střízlíka, osobu normálních proporcí nebo osobu s nadváhou. Osoba s nadváhou by měla mít matraci spíše tužší s vyšší nosností. U osoby s normálními proporcemi vybírejte matraci střední tuhosti. V případě, že je osobou sportovec, tak bude vyhovovat i matrace tuhá. Stejná logika platí i pro děti a mladistvé. Pro střízlíky vybírejte matraci spíše měkčí. Pokud vybíráte matraci pro partnerské lůžko, zvažte, zda vaše rozdílné tělesné proporce dovolují mít jednu velkou matraci se stejnou tuhostí. A nebo jestli nejsou pro vás lepší dvě jednolůžkové matrace s rozdílnou tuhostí stran. Každý z partnerů si pak může vybrat tu stranu, která mu více vyhovuje. Pro tyto případy nyní nabízíme několik typů partnerských jednolůžkových matrací, které můžete zakoupit i v AKCI 1+1.


2.Kam matraci kupuji?

Jedná se o matraci určenou k trvalému spaní nebo o matraci určenou například na chalupu? Matrace určené k trvalému spaní doporučujeme vybírat mezi matracemi se zárukou čtyř a více let. Matrace s kratší než čtyř letou zárukou jsou dobrou volbou pro teenagery a nebo pro místa, kde matraci využíváte jen k občasnému spaní, třeba na chalupě. Matrace s kratší zárukou doporučujeme i v případech, kdy z hygienických důvodů chcete matraci častěji obměňovat. Pokud bude matrace opravdu hodně využívána nebo umístěna v budově se zvýšenou vlhkostí doporučujeme vybírat matraci pružinovou. Třeba jako je matrace Austin 26 nebo Arabela 24. A když už z jakéhokoliv důvodu nechcete pružinovou, tak zvolte alespoň kvalitní pěnovou s technologií Air ForceTM jako je například matrace FOREST.

3.Kolik mám na matraci peněz?

Částka, kterou do matrace investujete nerozhoduje o tom, že se na matraci dobře vyspíte. Kvalitu spánku ovlivňuje velké množství faktorů a matrace samotná je jenom jedním z nich. Je sice pravda, že u dražších matrací jsou použity hodnotnější materiály typu líná pěna nebo taštičkové pružiny, ale ty hlavně ovlivňují životnost matrace. V případě ceny matrace hraje klíčovou roli její konstrukce. Čím je konstrukce složitější tím bude matrace dražší.

Pokud chcete opravdu levnou matraci do Kč 3 000,-, hledejte matraci pěnovou s výškou do 18 cm jako je například RIVIERA PLUS.

Střední kategorii matrací v ceně do Kč 11 000,- vévodí matrace FRODO 26. Jedná se o velmi kvalitní sendvičovou matraci s línou pěnou a luxusní výškou 26 cm.

No a pokud je spánek vaše hobby a víte, že hledáte řešení na dlouhou dobu, chcete maximální výšku, pokročilé materiály a dlouhou záruku, pak nemůžete udělat chybu s luxusní matrací SUPERIOR VISCO nebo SUPERIOR LATEX. Tyto luxusní matrace jsou nyní také v akci 1+1 ZDARMA. Jedna matrace Vás tak vyjde na necelých Kč 11 000,- . Pokud chcete jednu velkou matraci na manželskou postel, nezoufejte. Dvoulůžko je nyní zlevněno o 50%. Kompletní nabídku matrací PRODORMI.cz naleznete ZDE.

Pokud si stále nejste jisti, jakou tuhost nebo vůbec matraci zvolit, zkuste náš matracový selektor CONF!GO. Na základě váhy, výšky a dalších parametrů vybere matraci pro každého.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM