PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Předpokladem zdravého spánku není pouze správná konstrukce matrace spolu s dobře zvolenou tuhostí, ale i použití kvalitních materiálů. Novým trendem v matracích je použití bio materiálů nebo chcete-li, materiálů přírodního původu.

V případě sendvičových matrací je tímto materiálem bio pěna.

Oproti klasickým pěnám je bio pěna vyrobena z olejů přírodního původu, které pocházejí z obnovitelných zdrojů. Základní surovinou pro výrobu bio matrací je olej extrahovaný ze sojových bobů nebo kokosových ořechů.

Matrace vyrobené z těchto přírodních olejů, lze oproti těm klasickým považovat za ekologičtější. Proč? Protože pro získání základních surovin na jejich výrobu nedochází k nevratným zásahům do přírody.

Výhodou bio pěn je kromě trvalé udržitelnosti vstupní suroviny i samotná technologie výroby. Pěny pro výrobu bio matrací jsou vyrobeny na vodní bázi. Tato technologie snižuje dopady na životní prostřední a je dalším předpokladem zdravotní nezávadnosti.

V případě bio matrací je velmi často základní materiál obohacen o i další přírodní látky například extrakt z Aloe Vera nebo jojoby. Toto vše, společně s použitím moderních lepidel na vodní bázi, nebo ještě lépe úplným vynecháním užití lepidla, je zárukou vynikajících antialergických vlastností matrace.

Matrace vyrobené z přírodních materiálů omezují negativní dopady elektro smogu na lidský organismus. Přírodní látky v podobě éterických olejů přispívají k celkové psychické pohodě a to nejen během spánku.

Má bio matrace nějaká negativa?

Velmi často panuje představa, že bio materiály jsou méně trvanlivé. Vyvrácením tohoto mýtu je poskytnutá záruka výrobce, která se neliší od ostatních matrací. V nabídce bio matrací naleznete běžně matrace se zárukou 6 nebo více let.

Dalším mýtem je, že bio matrace jsou drahým nebo dokonce luxusním zboží. Na PRODORMI.cz naleznete velmi kvalitní matraci Super FOX Wellness 22 v AKCI 1+1  za super cenu 12 222,- při využití 3% slevy za registraci.

Bio matrace jsou prostě skvělé!

Oproti klasickým méně zatěžují životní prostředí, jsou zdravotně nezávadné s vynikajícími antialergickými vlastnostmi. Jsou pohodlné a trvanlivé.

Kompletní nabídku bio matraci naleznete ZDE!

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM