PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

1. Vzdušnost a hygiena

Vzdušnost to je oč tu běží! Nesporným kladem pružinových matrací v porovnání s matracemi z jiných materiálů je bezkonkurenční vzdušnost jádra. Jádro pružinových matrací akumuluje mnohem méně vlhkost a zároveň ji odvádí. To je předpokladem vysoké hygieny spánku.

Plísně nemají v jádru pružinové matrace téměř šanci. To dělá z pružinových matrací ideálního kandidáta do prostor se zvýšenou vlhkostí a pro osoby, které se během spánku výrazně potí.

2. Hybridní technologie

Technologický vývoj nelze zastavit. Ještě nedávno byla vrcholem luxusu matrace s pružinami v taštičkách. Také platilo, čím více pružin v jádru tím pohodlnější matrace. Nyní došlo i na materiály. Největší inovaci v oblasti pružinových matrací představuje pružinové jádro v taštičkových pružinách opatřené vrstvou latexové pěny. Matrace díky pružinovému jádru nepostrádá vzdušnost, latexová vrstva zajistí příjemnou tuhost. Perforace latexové vrstvy pak optimální hygienu spánku.

3. Anti-alergenní vlastnosti

Trpíte alergií na plísně, máte rádi přírodní materiály? Pak je pružinová matrace tou správnou volbou pro vás. Plísním se daří všude tam, kde je vlhko a teplo. Pěnové matrace mají homogenní jádro a proto mohou mít problém s odvodem vlhka a tepla. Naopak pružinové matrace jsou přesným opakem - plísně a roztoči nemají při správné údržbě šanci. Toto jsou důvody, pro které je možné pružinovou matraci doporučit i alergikům.


4. Výběr výšek a dlouhá záruka

Minulý rok znamenal velký návrat pružinových matrací. Všichni výrobci opět pochopili nesporné výhody pružinového jádra. Nové technologie a výrazné zlepšení životnosti použitých matrací eliminovali většinu jejich původních nedostatků jako byla např. kratší životnost. Nabídka e-obchodu PRODORMI.cz nyní obsahuje kompletní spektrum kvalitních pružinových matrací Hilding Anders ve výškách od příjemných 18 cm až po luxusních 30 cm. Na nejlevnější pružinové matrace je poskytována záruka 3 roky. Na ty špičkové pak úctyhodných 8 let. Pro více informací se podívejte například na matraci Spirit Superior Comodore.

Vítěz pružinových matrací na PRODORMI.cz - Matrace ARABELA!

A proč? Matrace Arabela nabízí nejlepší poměr výkon cena. Pružinové jádro, kombinaci funkčních vrstev, výšku 24 cm, vysokou nosnost 140 kg a záruku 5 let. To vše a rozdílná tuhost stran dělají z matrace Arabela ideální partnerskou matraci.
Arabela je v rozměrech 70x200, 80x200, 90x200, 100x200 nyní v AKCI 1+1. Rozměry dvoulůžka 140x200, 160x200, 180x200 a 200x200 lze pak zakoupit s výraznou SLEVOU 50%. Při registraci vás nákup vyjde ještě o 3% levněji!

Pro více informací o produktu Arabela klikněte ZDE

Pokud si nejste jisti, která je ta pravá vyzkoušejte náš revoluční matracový selektor CONF!GO nebo si nabídku pružinových matrací prohlédněte ve srovnávači ZDE.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM