PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Ta po babičce přeci! Ano, může být, ale proč raději na chalupě nemít kvalitní matraci za rozumnou cenu. Takou, která zajistí, že se i na chalupě po těžké dřině na zahrádce vyspíte do růžova. Unavená záda potřebují během spánku odpovídající oporu a tu nejlépe zajistí vhodná matrace. Odpověď na to, co dělá cenu matrace rozumnou, najdete v následujícím článku.

1. Četnost použití
Jistě budete souhlasit, že většina z nás pobývá na chalupě pouze občas. A to je pro naši peněženku ohromná výhoda, matrace nedostane tolik zabrat a tudíž není třeba hledat luxus za spoustu peněz. Dobrou službu udělá i matrace v řádu jednotek tisíc korun. Jediné, na co je třeba si dát pozor, je volba správné tuhosti. Ale nebojte s tím vám bez problémů pomůže náš matracový selektor CONF!GO. Vyzkoušet si ho můžete ZDE.

2. Délka záruky
Obecně platí, čím delší záruka, tím toho vaše matrace víc vydrží. Pro každodenní spaní doporučujeme matrace se zárukou pěti a více let. Na chalupu, pokud ji trvale neobýváte po celý rok, a lůžko slouží k občasnému spaní, doporučujeme hledat mezi matracemi se zárukou od dvou do čtyř let. U takovéto zátěže se nemusíte bát, že Vám matrace nevydrží. Při občasném spaní má matrace životnost i 10 let při zachování většiny původních vlastností.

3. Akční nabídka
Hledáte-li opravdu výhodný nákup, podívejte se do sekce Akce. Velká část nabídky jednolůžkových matrací je nyní v akci 1+1, podobně je tomu i u matrací dvoulůžkových, které jsou k zakoupení s výraznou slevou. Nejčastěji pak se slevou 50%. Dobrou volbou na chalupu může být například matrace Riviera plus 18, která je nyní ve slevě. Sleva 50% z ní dělá skutečného chalupového favorita.

4. Garance renomovaného výrobce s výrobou v ČR
Na PRODORMI.cz se nemusíte bát, že by jste s nákupem levné matrace udělali chybu. Všechny matrace jsou vyrobeny v ČR z velmi kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Matrace jsou navrženy odborníky z firmy Hilding Anders a jejich životnost je odpovídajícím způsobem mechanicky testována. Například matrace se zárukou 3 roky je otestována na 50 000 cyklů. Pečlivé testování je garancí dlouhodobé kvality, kterou většina konkurenčních matrací nabídnout nemůže.

A z kterých matrací máte vybírat tu správnou na chalupu?

Na PRODORMI.cz doporučujeme na chalupu vybírat z následujících pěnových matrací: Riviera plus 18, Maxi 15, Dáša Tropico, nebo Petra Tropico. Nepochybujeme, že naše matrace svoji misi na chalupě splní více než skvěle.

Tip na závěr: pokud porovnáte matrace různých výrobců a nejste si jisti, která matrace je kvalitnější, porovnejte cenu a výšku matrace. Ta nejvyšší z nejdelší zárukou a nejnižší cenou je ta pravá. A pak už zbývá pouze výběr správné tuhosti.

Pokud si nejste jisti vlastním výběrem zavolejte na +420 732 420 180 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vyzkoušejte náš matracový selektor ZDE.

PRODORMI.cz – Spaní rozumíme...

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM