PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Rok 2018 přinesl opět úžasné novinky v sortimentu matrací. Výrobci matrací podrobují svůj sortiment neustálému zkoumání a vylepšování. Rok 2018 přinesl především použití inovovaných materiálů v jádrech a rozšíření sortimentu latexových matrací. Máme nové kousky od všech nabízených značek Tropico, Slumberland i Curem:

Staré páky v novém provedení jsou matrace Maxi, Maxi Kings, Romantika Kašmíra Forest Air Aegis. Maxi a Maxi Kings zůstali stejné uvnitř, ale nově jsou dodávány v potazích Mikrofáze, které lze prát až na 95°C. Zajistí to skvělé hygienické vlastnosti potahu, které oceníte u alergiků nebo malých dětí. Romantika Kašmír a Forest Air Aegis dostali kromě nových potahů i vylepšení použitých pěn v jádru.

Staronovým členem sortimentu je matrace Super Fox Blue. Jedná se o matraci z velmi oblíbené, nejvíce prodávané řady Fox. U tohoto nového člena řady s přívlastkem „blue“ byla vrstva visco (paměťové) pěny nahrazena Hybridní pěnou blue, která zajišťuje, že matrace je velmi vzdušná a tuhá.

Nové krásky Latex Lila a Latex Mila jsou vynikající ortopedické matrace vyrobené z latexu. Latex je skvělý materiál pro své antibakteriální účinky, schopnosti odolávat plísním a je tedy vhodný například pro osoby trpící alergiemi.

Do rodiny přibyl i „velký kluk“- matrace Big Boy pro oversize a milovníky tuhosti. Má nosnost až neuvěřitelných 180 kg a zároveň výborné ortopedické vlastnosti.

Pokud hledáte univerzální matraci, je zde Formatic, který otočením a přetočením nabídne 4 tuhosti v jednom. Vzdušnost vám nabídne Alpine Blue Air, ortopedická matrace kombinující na jedné straně línou pěnu a na druhé straně latex.

A to nejlepší nakonec. Řada matrací Curem je celá úplně v novém. Stále však platí, že se na nich bude cítit jako ve stavu beztíže. Matrace kombinují několik vrstev speciálně vyvinutých pěn Curemfoam s technologií IQCOMFORT, která zajistí optimální nastavení tuhosti nezávisle na vaší výšce a váze. Pokud si chcete dopřát nejvyšší luxus spánku, tak Curem je to pravé pro vás.

Nejste si jisti, kterou matraci si vybrat? Vyzkoušejte náš matracový selektor.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM