PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Správný výběr
1. Zdravý a kvalitní spánek, to je záruka spokojenosti po celý den. Nejtěžším bodem však je, vybrat tu správnou matraci, která kvalitní spánek zajistí. Nevíte si rady? Hoďte tyto starosti za hlavu a nechte si poradit od matracových profesionálů na čísle +420 732 420 180. Dalším řešením je i náš MATRACOVÝ SELEKTOR, kde se profesionálem přes matrace můžete stát i vy.

Čas na vyzkoušení!
2. Nekupujete matraci v pytli! Jak to? Máte celých 45 dní na to, abyste si vyzkoušeli, jak vám matrace vyhovuje! Zjistili jste, že to není to pravé matracové? Zašlete nám výrobek zpět a my vám vrátíme peníze nebo vyměníme matraci za jinou.

Doprava ZDARMA
3. Nechcete utrácet za dopravu? S námi je i tato obava vyřešena. Pokud nakoupíte nad 5 000 Kč, tak je doprava matrace až do vaší postele zcela zdarma.

Záruka kvality
4. Kvalita je to, na čem si potrpíme! Pro kvalitní spánek je třeba kvalitní matrace, a proto vám za kvalitu ručíme. Vybrali jsme totiž ty nejkvalitnější výrobky na českém trhu.

Vyrobeno v ČR
5. Číny a Polska už má každý dost! My milujeme Česko, a proto vám nabízíme jen kvalitní a prověřené produkty, které byly vyrobeny právě v Česku.

Nejnižší ceny na trhu
6. Záleží nám na tom, aby pro vás nákup byl výhodný. Proto nabízíme široko daleko nejnižší ceny. Nebojte se ozvat, pokud se stane, že najdete někde nižší cenu, než je na našem eshopu. Čeká vás odměna v podobě upravení naší ceny, aby pro vás byla nejvýhodnější.

Jsme ekologičtí
7. Zodpovědně přistupujeme i k likvidaci vašich starých matrací, které už doma nechcete dále skladovat. Objednejte si online svou novou matraci a až vám ji přivezeme, tak nám jen předáte tu starou a my už se o vše postaráme. Pro vás to znamená méně práce s lepším pocitem!

PRODORMI.cz
Spaní rozumíme…

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM