PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Vyzkoušejte nás matracový selektor Conf!GO.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

JAK TO FUNGUJE

Víme, že výběr matrace může být pěkně zapeklitá věc. Abychom vám ušetřili čas strávený váháním a přemítáním, zda neuděláte chybu, máme pro vás 45 dní na vyzkoušení, protože jen spánek po celou noc ukáže, zda je to opravdu to pravé! Jak to funguje:

  1. Koupíte matraci
  2. 45 dní můžete přemýšlet, zda se vám spí podle vašich představ
  3. Pokud ne, dáte nám vědět nejpozději 46.den po doručení, že matraci zasíláte zpět k nám
  4. Vyberete jinou matraci – kteroukoliv z naší nabídky, stačí dodržet původní rozměr – peníze si dorovnáme
  5. Matraci nám pošlete na vaše náklady, my vám na naše pošleme novou – to je fér, ne?
  6. Po doručení nové matrace máte dalších 45 dní na přemýšlení, zda je to ono
  7. Pokud nám matraci zašlete poškozenou nebo hygienicky znečištěnou, budeme Vás kontaktovat, abychom se dohodli, za jakých podmínek je možné matraci převzít

Přejeme spoustu příjemných hodin strávených spánkem.

Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefoním čísle +420 732 420 180. Rádi vše zodpovíme.

 

PRAVIDLA A PODMÍNKY

Výměna matrace ve lhůtě 45 dní (90 dní)

Nepoškozené matrace zakoupené na PRODORMI.cz je možné ve zvolené lhůtě vyměnit za jiné. 45 dní je základní doba, za příplatek 500 Kč je možné matraci vyměnit za 90 dní (dále jen „doba“).

Doba pro výměnu je počítána od dne doručení do 00:00 hod posledního dne této doby, kdy je potřeba nás o výměně informovat prostřednictvím emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do předmětu uveďte „VÝMĚNA 45/90 DNÍ“) nebo na telefonním čísle +420 732 420 180 a zároveň matraci/matrace, určené k výměně, odeslat na adresu:

PRODORMI.CZ

Sadová 62/1,

460 05 Liberec 5 – Kristiánov

 

Jednorázová výměna je možná za jakýkoliv nabízený typ matrace na www.prodormi.cz, podmínkou je zachování počtu původně zakoupených matrací nebo adekvátního rozměru. (Například výměna matrace o rozměru 160 x 200 cm za dvě jednolůžkové matrace 80 x 200 cm a naopak).

Zákazník na svoje náklady vrátí matraci, která mu nevyhovuje a od nás na naše náklady obdrží nově vybranou matraci. Podmínkou je doplacení rozdílové částky 2400938427/2010. Jako variabilní symbol slouží číslo vaší objednávky. V případě osobního vyzvednutí zákazník nic nehradí.

V opačném případě, kdy nově vybraná matrace má nižší prodejní cenu než původní, přeplatek vrátíme nejpozději do 7 dnů od obdržení vracené matrace.

Zákazník je povinen matraci pečlivě zabalit tak, aby nedošlo k jejímu poškození během přepravy.

UPOZORNĚNÍ:

Nová matrace je expedována po převzetí původní matrace.

Možnost výměny se nevztahuje na matrace mechanicky poškozené nebo hygienicky znečištěné. Výměna takto poškozené matrace není možná. V případě, že obdržíme matraci, která nesplňuje výše uvedené nebude matrace převzata a vrácena matrace odesílateli na jeho náklady.

Žádostí o výměnu souhlasí zákazník s výše uvedenými podmínkami.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM