PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Vyzkoušejte nás matracový selektor Conf!GO.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

prodormi svedska kvalita test

E-obchod PRODORMI.cz vám přináší nejlepší matrace za nejnižší akční ceny. Kupte jednolůžkové matrace Hilding Anders v akci 1+1 ZDARMA ZDE nebo dvoulůžkové matrace se slevou 50% ZDE.

Kompletní nabídku zvýhodněného zboží naleznete ZDE!


hilding anders

 

 

 

1.Hilding Anders no. 1 v ČR i 80 let mezinárodních zkušeností

Hilding Anders přední světový výrobce matrací se sídlem ve Švédsku navrhuje a vyrábí prvotřídní matrace od roku 1939. Nabídku globálních značek reprezentují prémiové značky postelí Jensen, nebo luxusní matrace Curem. Česká historie společnosti začíná do roku 2007, kdy skandinávská matka převzala českou jedničku firmu Tropico. Krátce poté se společnost Hilding Anders Česká republika a. s. stala největším výrobcem matrací v Čechách.

2.Funkční design a špičkové materiály

Neexistuje nic jako „nejlepší matrace“. Existují pouze matrace, které jsou perfektně navrženy pro konkrétní účel a konkrétního spáče. Každá matrace je ideálním řešením pro někoho jiného a my jsme tu od toho, abychom ji společně pro vás našli. Toto je filozofie, kterou Hilding Anders vyznává.

3.Unikátní SleepLab – spánková laboratoř zítřka

Zázemí spánkové laboratoře SleepLab je místem, které Hilding Anders odlišuje od ostatních tuzemských výrobců. Každá matrace Hilding Anders má svoji specifikaci, která není vymyšlená, je pečlivě odzkoušená a prověřená. Podrobná metodika, specifické testovací zařízení a spolupráce s dalšími externími autoritami jako je např. Švýcarský AEH Institute jsou zárukou, že matrace Hilding Anders jsou tím nejlepším možným řešením. 

              sleeplab          sleeplab aeh

4.Pečlivě poskládaný sortiment 

Česká tradice, prvotřídní švédská výrobní technologie, skandinávský design a švýcarská preciznost, to je bezkonkurenční sortiment matrací Hilding Anders. Ať už si vyberete matraci řady Tropico s nejširší nabídkou dostupných matrací, matraci Curem s nabídkou špičkových visco matrací pro hluboký spánek a relaxaci svalstva, Geltech s unikátními gelovými segmenty nebo rodinnou matraci Slumberland, neuděláte chybu.

                   prodormi 11 01 2018 300x250 v02 google                   prodormi 50 01 2018 300x250 v02 google


Nevíte, která matrace je ta pravá? Nevadí! Vyzkoušejte náš revoluční matracových selektor CONF!GO, který najde matraci vám i vašemu partnerovi!

newsletter matracovy selector

 

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM