PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.
-50%

Austin 26 sleva - studentské lůžko

Matrace Austin je skvělou volbou díky kombinaci taštičkového jádra MultiPocket a dalších materiálů, ideálních pro zdravý spánek. Spojuje výhody pružinových a sendvičových matrací. 555 pružinových taštiček je doplněno o vrstvu studené pěny a perforovaného latexu. Matrace má 7 anatomických zón a to vše dohromady tvoří ideální kombinaci pro oporu páteře a komfortní spánek. Nyní ji koupíte v akci 1+1 zdarma!
Expedice:
9 prac. dní
Původní cena: 30.400 Kč
Ušetříte15.200 Kč
Naše cena15.200 Kč
bez DPH12.562 Kč

Popis

VLASTNOSTI
Výška matrace: 26
Nosnost: 145
Materiálová skupina: pružinová
Tuhost strana A: 4
Tuhost strana B: 3.5
Záruka let: 7
Počet zón: 7+7
Zdravotní indikace: ortopedická
Zdravotní indikace: antialergenní
Zdravotní indikace: nadměrné pocení
Oboustranná matrace: Ano
Parterská matrace: Ano

MATRACE KOMBINUJÍCÍ NEJLEPŠÍ MATERIÁLY PRO ZDRAVÝ SPÁNEK
Novinka značky Tropico matrace Austin kombinuje ideální materiály a technologie pro zdravý spánek - taškové jádro, latex, kokosovou desku a studenou pěnu. To vše pro vynikající vlastnosti matrace zajišťující ortopedičnost, odolnost a vzdušnost.

TAŠKOVÉ JÁDRO S ANATOMICKÝMI ZÓNAMI
Jádro MultiPocket je tvořeno vysokým počtem 555ks aktivních taškových pružin pro ideální oporu páteře v každém bodě. 7 anatomických zón navíc slibuje maximální pohodlí v každé poloze. Ložnou plochu tvoří hedvábná vrstva latexu v tloušťce 3 cm a s perforacemi pro optimální proudění vzduchu. Následuje 3cm stabilizační vrstva jádra ze studené pěny, která vyniká svou pružností a odolností a nabízí tak ideální oporu. V bocích jsou umístěny zpevňovací bloky z pěny Flexifoam®, které zajišťují stabilitu celé matrace.

VYBERTE SI TU SPRÁVNOU TUHOST
Matrace Austin má na každé straně jinou tuhost - stačí otočit a vybrat si. Měkčí strana bude vyhovovat především ženám. Tvrdší je pro přirozenou tuhost vyztužena vrstvou z přírodních kokosových vláken a upřednostní ji spíše muži. Celkově se řadí mezi tužší matrace, což ocení vyšší váhové kategorie, aktivní jedinci.

KVALITNÍ POTAH TENCEL
Potah Tencel je vyroben z kvalitní látky s CNC prošitím, která je prodyšná a má vynikající odvod vlhkosti. Je vybavena extra silnými klimatizačními vrstvami, které pomáhají regulovat teplotu. Nebude vám tak na matraci ani chladno ani příliš teplo. Potah je snímatelný a pro lepší manipulaci lze rozdělit na 2 části. Praní je možné až na 60°.

AKCE 1+1 ZDARMA
Tato matrace je nyní ve skvělé nabídce 1+1 matrace zdarma, která platí na všechny rozměry jednolůžek. Pokud si objednáte dvojlůžko, získáte je za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Tato matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 a 200x200. Je možné vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu klikněte zde.*

ZNAČKA TROPICO
Značka Tropico je synonymem kvalitních a velmi oblíbených matrací. Výrobce klade vysoký důraz na zpracování a vlastnosti materiálů tak, aby se na nich spalo co nejlépe. Důkazem je i spolupráce s odborníky v oblasti spánku a přísné testování všech matrací. Při jejich vývoji se inspirují nejen odbornými poznatky, ale především požadavky vás, našich zákazníků. Velkým plusem a zárukou kvality je i výroba přímo v České republice. Více o sortimentu zde.**
Komu bychom matraci doporučili:
  • vyšším váhovým kategoriím
  • partnerům (každý si najde tuhost, která mu bude vyhovovat)
  • alergikům - je vzdušná a tedy i hygieničtější
  • hůře pohyblivým jedincům - lepší vstávání díky výšce 26 cm
  • do vlhčích studených prostor
Co se nám líbí:
  • vysoký počet taštiček
  • kombinace výhod pružinové a sendvičové matrace
  • prodloužená záruka 7 let
  • akce 1+1 zdarma

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM