PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.
-50%

PRODEJ SKONČIL Alpine Blue Air 26 - dvoulůžko

Matrace Alpine Blue Air 26 je kvalitní 26 cm vysoká matrace s ortopedickými vlastnostmi a rozdílnou tuhostí stran. Sofistikovaná konstrukce se 7-mi zónami uvolní unavené svalstvo a poskytne ortopedickou úlevu vaším zádům po dlouhém dni. Jádro matrace Alpine Blue Air 22 tvoří tlustá vrstva vzdušné studené pěny, která je na jedné straně doplněna kontaktní plochou z tužší latexové pěny a na straně druhé moderní paměťovou pěnou. Vysokou užitnou hodnotu matrace podtrhuje špičkový antibakteriální a antialergický pratelný potah s přírodními vlákny.

Popis

VLASTNOSTI
Parterská matrace: Ano
Oboustranná matrace: Ano
Zdravotní indikace: ortopedická
Zdravotní indikace: antialergenní
Zdravotní indikace: nadměrné pocení
Počet zón: 7+7
Záruka let: 7
Tuhost strana B: 2.5
Tuhost strana A: 3
Materiálová skupina: latexová
Nosnost: 150
Výška matrace: 26

SUPER VZDUŠNÁ ORTOPEDICKÁ MATRACE ZE STUDENÉ PĚNY
Jádro matrace Alpine Blue Air je navrženo tak, aby zajistilo maximální vzdušnost a tím přispělo k vysoké hygieně spánku i u osob, které se během spánku potí. Perforované 7-mi zónové jádro je vyrobeno z velmi vzdušné studené HR pěny. Otvory v jádru matrace podporují větrání matrace a odvádějí vlhkost z jádra směrem do stran. Latexová vrstva (na obr. bílá) je stejně tak jako jádro opatřena větracími otvory, které odvádějí pot z povrchu matrace směrem k odvětranému jádru. Strana s paměťovou pěnou (na obr. černá) je nelepená, lepidlo tedy netvoří bariéru a nebrání odvodu vlhkosti z povrhu této strany matrace. Použité technologie tak umožňují udržet kontaktní plochy i jádro matrace suché a čisté. Správné odvětrání matrace spolu s potahem Aegis brání v maximální možné míře rozvoji plísní a tvoří základ výborných antibakteriálních a antialergických vlastností této matrace.

RAMENNÍ ZÓNY A LÍNÁ PĚNA PRO SPÁNEK NA BOKU
Ti, kdo spí rádi na boku jistě ocení ramenní a pánevní zóny selektivně upravující tuhost matrace. Prostřednictvím těchto zón dochází k odlehčení ramenních kloubů a kyčlí a efektivně se tak eliminuje riziko „přeležení“. Nejen speciální zóny pod vrstvou latexu, ale i paměťová pěna na druhé straně matrace, přináší odlehčení pohybového ústrojí a relaxaci znavenému tělu. Strana s paměťovou (línou) pěnou přinese kýžené odlehčení kloubům a napjatým svalům celého těla zejména pokud spí na zádech. Strana s latexovou pěnou nabídne tuhost 3 ze 4, strana s paměťovou pěnou pak 2,5 ze 4. Možnost volby tuhosti dělá z matrace Alpine Blue ideální partnerskou matraci.

POTAH AEGIS s 3D VENTILAČNÍ MŘÍŽKOU
Potah Aegis s vysokým podílem značkových vláken na přírodní bázi TENCEL je vzdušný potah s hypoalergenními a antibakteriálními účinky. Technologie Thermo&Air Control s 3D ventilační mřížkou po celém obvodu potahu a klimatizační vrstvou jsou zárukou bezkonkurenční termoregulace a odvodu vlhka během spánku. Potah je na dotek je velmi příjemný, velmi dobrá vzdušnost brání rozvoji písní, potah je vhodný pro alergiky. Pro podporu ortopedických vlastností je potah opatřen plastickým proševem s ornamentem. Potah Aegis lze pro snadnější manipulaci rozdělit na 2 části, potah je pratelný až na 60°C.

AKCE 1+1 ZDARMA
Tato matrace je nyní ve skvělé nabídce 1+1 matrace zdarma, která platí na všechny rozměry jednolůžek. Pokud si objednáte dvoulůžko, získáte ho za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 a 200x200. Je možné ji vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

ZNAČKA TROPICO
Značka Tropico je synonymem kvalitních a velmi oblíbených matrací. Výrobce klade vysoký důraz na zpracování a vlastnosti materiálů tak, aby se na nich spalo co nejlépe. Důkazem je i spolupráce s odborníky v oblasti spánku a přísné testování všech matrací. Při jejich vývoji se inspirují nejen odbornými poznatky, ale především požadavky vás, našich zákazníků. Velkým plusem a zárukou kvality je i výroba přímo v České republice.
Komu bychom matraci doporučili:
  • partnerům
  • osobám, které se potí
  • osobám, které spí na boku
  • alergikům
Co se nám líbí:
  • výborná vzdušnost matrace
  • 7 anatomických zón z obou stran
  • kombinace latexu a paměťové pěny
  • výška 26 cm
  • dlouhá záruka 7 let

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM