PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.
-50%

C2000 20 sleva - dvoulůžko

Matrace Curem C2000 Style je luxusní 20 cm vysoká dvouvrstvá matrace s ventilačním jádrem pěny Curemfoam™. Na konstrukci matrace jsou použity pěny Curefoam™ a Curefoam™ 85 Visco, které zajišťují jedinečný pocit, který se dá přirovnat ke "stavu beztíže". Matrace Curem C2000 Style zajistí výbornou oporu páteře a přispívá tak k hlubokému a klidnému spánku. Konstrukce matrace pomáhá předcházet, zmírnit či úplně zamezit bolestem zad, svalů a kloubů. Tato ortopedická matrace se bude líbit seniorům nebo lidem s problémy pohybového aparátu. S regresivní desetiletou zárukou a 45 dny na vyzkoušení nemusíte už nic řešit!
Expedice:
9 prac. dní
Původní cena: 43.980 Kč
Ušetříte21.990 Kč
Naše cena21.990 Kč
bez DPH18.174 Kč

Popis

VLASTNOSTI
Výška matrace: 20
Nosnost: 130
Materiálová skupina: pěnová
Tuhost strana A: 3
Záruka let: 10
Počet zón: 7
Zdravotní indikace: ortopedická
Zdravotní indikace: antialergenní
Zdravotní indikace: krevní oběh
Oboustranná matrace: Ne
Parterská matrace: Ne

ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE Z VESMÍRU DO VAŠÍ LOŽNICE
Matrace Curem C2000 Style se opírá o technologie vyvinuté pro let do vesmíru. Speciální Curemfoam™ pěny mají jedinečné odlehčující vlastnosti při zachování maximální podpory těla. Matrace tak umožňuje klidný a hluboký spánek, při kterém dochází k regeneraci svalů a celého těla. Předchází nebo zmírňuje bolest celého pohybového aparátu. Při ulehnutí budete mít pocit "stavu beztíže" při současném zajištění nejvyšších možných ortopedických vlastností.

LUXUSNÍ DVOUVRSTVÁ MATRACE S VENTILAČNÍM JÁDREM
Pro vysoký komfort spánku je tato matrace vyrobena ze 2 vrstev - líné pěny Curemfoam™ Visco 85 a studené HR pěny Curemfoam™. Prostřednictvím kombinace různých druhů pěn a specifickým způsobem výroby, který probíhá nástřikem je docíleno maximální stability matrace resp. páteře ve všech polohách spánku. Všechny zóny matrace autonomně vyrovnávají optimálním způsobem tlak těla a tím zabraňují jejich přetížení během spánku. Jádro matrace je z důvodu provzdušnění a odvětrání opatřeno ventilačními otvory , matrace tak velmi dobře dýchá.

PRATELNÝ POTAH CUREM GALAXY
Potah Curem Galaxy je funkční dvojdílný potah vyrobený ze směsi vláken s vysokým obsahem přírodních materiálů. Potah lze prát až na 60° C. Potah je velmi jemný, pevný a má antibakteriální vlastnosti. Manipulace a údržba je snadná díky zipu. Potah není prošitý, proto dokonale kopíruje tvar matrace a bezproblémově přenáší křivky těla na matraci.

AKCE 1+1 ZDARMA
Tato matrace je nyní ve skvělé nabídce 1+1 matrace zdarma, která platí na všechny rozměry jednolůžek. Pokud si objednáte dvojlůžko, získáte ho za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Tato matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 , 180x200 a 200x200. Je možné vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

ZNAČKA CUREM
Matrace značky CUREM jsou charakteristické speciální pěnou Curemfoam™, ze které je odvozen i název. Tato speciální pěna je inspirována technologiemi pro let do vesmíru a má jedinečné odlehčující vlastnosti při zachování maximální podpory těla. Curem patří do skupiny celosvětového výrobce matrací Hilding Anders a zaručuje tak vynikající kvalitu výrobků ověřenou mezinárodním dohlížecím úřadem. Cílem jsou matrace pro nejvyšší možný komfort spánku s maximálními ortopedickými vlastnostmi.
Komu bychom matraci doporučili:
  • lidem s bolestmi pohybového aparátu
  • alergikům
  • seniorům
Co se nám líbí:
  • unikátní technologie z vesmíru
  • vysoká vrstva paměťové pěny
  • antibakteriální potah
  • prodloužená záruka 10 let (regresivní)

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM