PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Fénix - dvoulůžko

Fénix je unikátní matrace, která díky patentované technologii 4-comfort, nabízí 4 tuhosti - matraci stačí obrátit a otočit a máte optimální řešení pro každého člena rodiny. Konstrukce je vyrobena z pěn flexifoam s příčnými otvory pro ještě větší vzdušnost matrace.
Expedice:
9 prac. dní
Naše cena17.082 Kč
bez DPH14.117 Kč

Popis produktu

VLASTNOSTI
Výška matrace: 20
Nosnost: 130
Materiálová skupina: pěnová
Tuhost strana A: 4
Tuhost strana B: 1
Záruka let: 5
Počet zón: 5+5
Oboustranná matrace: Ano
Parterská matrace: Ano

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE VYUŽÍVAJÍCÍ NEJNOVĚJŠÍ POZNATKA Z ERGONOMIE
Matrace Tropico Fénix je převratnou novinkou vyrobenou dle nejnovějších poznatků z ergonomie - patentovaným systémem 4-Comfort. Jedná se o konstrukci tvořenou klíny z pěn Flexifoam® s příčnými otvory. Po otočení nebo převrácení matrace získáte 4 různé tuhosti. Matrace je tak optimálním řešením pro celou rodinu. Konstrukce je zároveň velmi vzdušná. Strana Relax (na obrázku červená) má anatomickou zónovou profilaci s jemnou vlnkou. Druhá strana Classic (bílá) je rovná.

ANATOMICKÉ ZÓNY
Ložné plochy matrace jsou rozděleny do 5 anatomických zón pro optimální ortopedický komfort. Fénix je tak univerzální matrací bez kompromisů při opoře páteře a zdravém spánku.

POTAH WELLNESS
Luxusní potah Wellness s CNC proševem je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny. Je prošitý klimatizační vrstvou z dutého vlákna s vyšší gramáží. Potah se dá sejmout a rozdělit na 2 části - lze jej prát i v domácích podmínkách a v případě schnutí jednoho dílu lze spát na druhém. Je pratelný na 60°.

AKCE 1+1 ZDRAMA
Tato matrace je nyní ve skvělé nabídce 1+1 matrace zdarma, která platí na všechny rozměry jednolůžek. Pokud si objednáte dvojlůžko, získáte je za zvýhodněnou cenu. Ke každé matraci dostanete také dárek zdarma: polštář ARON s línou pěnou. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Tato matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Je možné vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu klikněte zde.*

ZNAČKA TROPICO
Značka Tropico je synonymem kvalitních a velmi oblíbených matrací. Výrobce klade vysoký důraz na zpracování a vlastnosti materiálů tak, aby se na nich spalo co nejlépe. Důkazem je i spolupráce s odborníky v oblasti spánku a přísné testování všech matrací. Při jejich vývoji se inspirují nejen odbornými poznatky, ale především požadavky vás, našich zákazníků. Velkým plusem a zárukou kvality je i výroba přímo v České republice. Více o sortimentu zde.**
Komu bychom matraci doporučili:
  • všem, kdo chtějí univerzální matraci s výběrem tuhosti
  • dětem, mužům i ženám
Co se nám líbí:
  • matrace má 4 tuhosti, pokud vám tuhost nevyhovuje, stačí matraci otočit/převrátit
  • akce 1+1 matrace zdarma
  • polštářek s línou pěnou jako dárek ke každé matraci
  • prodloužená záruka 5 let

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM