PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Toronto - dvoulůžko

Toronto značky Slumberland je luxusní, velmi vzdušná a komfortní matrace, která vám nabídne výborný poměr výšky a ceny. Vybavena je systémem AirForce pro vysokou vzdušnost odpovídající pružinovým matracím. 7 anatomických zón navíc zajistí ideální oporu vaší páteři. Na každé straně má jinou tuhost, takže se hodí i pro partnery, kteří mají jiné požadavky.
Expedice:
9 prac. dní
Naše cena15.751 Kč
bez DPH13.017 Kč

Popis produktu

VLASTNOSTI
Výška matrace: 24
Nosnost: 135
Materiálová skupina: pěnová
Tuhost strana A: 3
Tuhost strana B: 2
Záruka let: 5
Počet zón: 7+7
Zdravotní indikace: ortopedická
Zdravotní indikace: krevní oběh
Oboustranná matrace: Ano
Parterská matrace: Ano

LUXUSNÍ MATRACE SE SYSTÉMEME AirForce
Tato matrace značky Slumberland patří do skupiny matrací se systémem AirForce, které mají unikátní konstrukci s nejvyšší dosažitelnou vzdušností srovnatelnou s pružinovými matracemi. Toho je dosaženo použitím nejmodernější strojní zónové profilace tak, aby všechny otvory byly propojeny a vytvářely systém pumpy. Díky tomu se ležením na matraci vytlačuje a znovu nasává vzduch, který v matraci cirkuluje. Matrace Toronto tak má špičkové hygienické a ortopedické vlastnosti.

VYSOKÁ KOMFORTNÍ MATRACE S RŮZNOU TVRDOSTÍ NA KAŽDÉ STRANĚ
Matrace zajišťuje maximální komfort a oporu páteře během spánku díky své výšce 24 cm a 7 anatomickými zónami na každé straně. Řadíme ji do kategorie partnerských, jelikož na každé straně je jiná tuhost. Tužší strana HARD (na obr. žlutá) je tvořená odolnou pěnou Flexifoam®. Měkčí strana SOFT (na obr.oranžová) je z VISCO (líné) pěny Natur.

POTAH WELLNESS
Luxusní potah Wellness s CNC proševem je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny. Je prošitý klimatizační vrstvou z dutého vlákna s vyšší gramáží. Potah se dá sejmout a rozdělit na 2 části - lze jej prát i v domácích podmínkách a v případě schnutí jednoho dílu lze spát na druhém. Je pratelný na 60°.

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Tato matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 a 200x200. Je možné vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu klikněte zde.*

ZNAČKA SLUMBERLAND
Slumberland je značka vysoké kvality, která působí na trhu již od roku 1919. Charakteristické je pro ni používání a hledání stále nových technologií a moderních materiálů v oblasti zdravého spaní. Díky tomu matrace Slumberland splňují nejvyšší nároky na vzdušnost, ortopedické a antialergické vlastnosti a poskytují vysoký spánkový komfort. Více o sortimentu zde.**
Komu bychom matraci doporučili:
  • alergikům

  • osobám se zvýšenou potivostí

  • jedincům s horším krevním oběhem a bolestmi kloubů

  • partnerům - každý si vybere svou stranu podle požadované tuhosti
Co se nám líbí:
  • Vzdušnost odpovídající pružinové matraci

  • Výška 24cm, která zvyšuje komfort spánku a vstávání méně pohyblivým jedincům

  • Visco (líná) pěna vyrobená z přírodních materiálů

  • Nejvýhodnější ortopedická matrace - skvělý poměr ceny a výšky matrace

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM