PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.
-50%

Spirit Superior Cloud 30 sleva - studentské lůžko

Matrace Tropico Spirit Superior Cloud je špičková ortopedická matrace s 5 ti stupňovou konstrukcí. Spaní na této matraci bude díky výšce 30cm a použitým technologiím v konstrukci jádra jedinečným požitkem. Kombinace vzdušné latex-gelové GelTouch pěny a super jemné latexové pěny ve spojení s hybridními pěnami a studenými HR pěnami jádra dělají z matrace Spirit Superior Cloud vrcholné dílo mezi sendvičovými matracemi značky Tropico. 7 atomických zón, systém SpineProtector a profilace CubeCare, to vše přináší maximální komfort a oporu pro vaše záda a páteř. Matrace s rozdílnou tuhostí stran bude vyhovovat partnerům, seniorům a všem, kteří si spánek umí opravdu užít. Dlouhá 8 letá záruka je podtržením kladů matrace. Jednolůžko nyní v akci 1+1 zdarma a v ostatních rozměrech s výraznou slevou!
Expedice:
9 prac. dní
Původní cena: 40.000 Kč
Ušetříte20.000 Kč
Naše cena20.000 Kč
bez DPH16.529 Kč

Popis

VLASTNOSTI
Výška matrace: 30
Nosnost: 150
Materiálová skupina: pěnová
Tuhost strana A: 3
Tuhost strana B: 2.5
Záruka let: 8
Počet zón: 7
Zdravotní indikace: ortopedická
Zdravotní indikace: antialergenní
Zdravotní indikace: krevní oběh
Zdravotní indikace: nadměrné pocení
Oboustranná matrace: Ano
Parterská matrace: Ano

LUXUSNÍ ORTOPEDICKÁ MATRACE KOMBINUJÍCÍ GELOVOU VISCO PĚNU A LATEX
Matrace Tropico Spirit Superior Cloud je luxusní partnerskou matrací, která v sobě kombinuje visco pěnu s gelovými kapslemi s vrstvou super jemného latexu. Tato měkčí strana s tuhostí 2,5 ze 4 (na obr. bílá s fialovým žíháním) je vhodná pro střední váhové kategorie a lidi, kteří trpí problémy pohybového aparátu nebo bolesti kloubů. V porovnání s klasickými matracemi s vrstvou běžné visco pěny je matrace opatřena vzdušnější Latex Gelovou vrstvou, která lépe odvádí přebytečné teplo a dobře dýchá. Latex Gelová vrstva bude vyhovovat lidem, kteří se během spánku potí, ale oceňují vlastnosti visco pěn. Druhá strana matrace je opatřena poslední generací studené HR-XF pěny. Tato vrstva s tuhostí 3 ze 4 je doplněna o ramenní kolébku a anatomickou profilaci CubeCare, která působí proti otlakům a zásadním způsobem přispívá k velmi dobrému provzdušnění této strany matrace. Pokud hledáte ortopedickou matraci s vyšší tuhostí, je tato strana navržena přímo pro vás.

PODPORA PÁTEŘE VE VŠECH SPÁNKOVÝCH POLOHÁCH
Díky jedinečným technologiím použitým u této matrace je docíleno ideální podpory páteře ve všech polohách spánku. Základna matrace je ze super-elastické hybridní pěny HYBRID HY 38 kg/m3 střední tuhosti. Celoplošný anatomický systém druhé generace SpineProtector2 pro ochranu páteře, navržený ve spolupráci s ortopedy, v kombinaci s tuhou studenou HR-XF poskytne dostatečnou úlevu vašim zádům. Jádro matrace je tuhé, avšak měkčené zóny na obou stranách matrace zajistí, že na matraci nezažijete pocit otlačených ramen, beder nebo kolen. Matrace má 7 anatomických zón včetně ramenní a pánevní roznášecí zóny, které podle polohy spánku upravují tuhost v nejvíce namáhaných zónách.

MAXIMÁLNÍ KOMFORT KOMBINACÍ POTAHŮ
Kombinovaný potah matrace Superior Spirit Cloud v sobě spojuje to nejlepší z potahů Corvus Air a Vogue. Potahem Corvus Air je luxusní a zároveň praktický potah. Pro vysokou míru hygieny a termoregulace je opatřený 3D ventilací a klimatizačními vrstvami z dutého vlákna. Pružný potah strany Vogue je tmavý, obsahuje vysoký podíl přírodních vláken. Pro lepší manipulaci během praní je potah vybaven zipem po celém svém obvodu. Potah je dělitelný na 2 části a je pratelný na 60°C resp. pratelný na 40°C v případě stany Vogue.

AKCE 1+1 ZDARMA
Tato matrace je nyní ve skvělé nabídce 1+1 matrace zdarma, která platí na všechny rozměry jednolůžek. Pokud si objednáte dvoulůžko, získáte ho za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Tato matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 a 200x200. Je možné vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

ZNAČKA TROPICO
Značka Tropico je synonymem kvalitních a velmi oblíbených českých matrací založených na nejmodernějších zahraničních technologiích. Výrobce klade vysoký důraz na zpracování a vlastnosti materiálů tak, aby se na nich spalo co nejlépe. Důkazem je i spolupráce s odborníky v oblasti spánku a přísné testování všech matrací. Při jejich vývoji se inspirují nejen odbornými poznatky, ale především požadavky vás, našich zákazníků. Velkým plusem a zárukou kvality je i výroba přímo v České republice.
Komu bychom matraci doporučili:
  • osobám s bolestmi kloubů
  • alergikům
  • osobám se sníženou pohyblivostí (snazší vstávání díky výšce matrace)
  • středním váhovým kategoriím
  • seniorům
Co se nám líbí:
  • komfortní výška 30 cm
  • 5 ti stupňová sendvičová konstrukce se vzdušným latex-gelem
  • bude vyhovovat širokému váhovému spektru
  • prodloužená záruka 8 let
  • akční cena 1+1 zdarma

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM