PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Spirit Superior Comodore 30 1+1 - jednolůžko

Matrace Spirit Superior Comodore je luxusní matrace, která v sobě snoubí skvělé vlastnosti pružinové a sendvičové matrace. Špičkové technologie, které jsou v matraci Comodore využity, odpovídají nejnovějším poznatkům z oblasti zdravého spánku. Spolupráce s odborníky na spánek a dlouhodobé testování prokázalo, že Spirit Superior Comodore nabízí maximální ortopedický komfort. Špičková vzdušnost jádra i povrchu matrace, spolu s použitím jen kvalitních materiálů, jsou dobrou zárukou zdravého spánku po celou dobu životnosti matrace. Anatomické jádro matrace doplňuje luxusní potah složený ze dvou funkčních částí. Jednolůžko nyní v akci 1+1 zdarma a v ostatních rozměrech s výraznou slevou!
Expedice:
9 prac. dní
Akce
Původní cena za 2 kusy:
Ušetříte
Naše cena26.990 Kč
bez DPH22.306 Kč

Popis

VLASTNOSTI
Záruka let: 8
Tuhost strana B: 2.5
Počet zón: 1+1
Zdravotní indikace: ortopedická
Zdravotní indikace: antialergenní
Zdravotní indikace: krevní oběh
Oboustranná matrace: Ano
Parterská matrace: Ano
Tuhost strana A: 3.5
Materiálová skupina: pružinová
Nosnost: 150
Výška matrace: 30

DOKONALÁ MATRACE, KTERÁ USPOKOJÍ ŠIROKÉ SPEKTRUM ZÁKAZNÍKŮ
Matrace Spirit Superior Comodore byla navržena tak, aby uspokojila široké spektrum zákazníků. Použití výjimečných technologií, kombinace jádra z taškových pružin a líné pěny, které byly při její výrobě použity, dělají z matrace Spirit Superior Comodore špičku mezi matracemi Hilding Anders. Nevadí zda preferujete matrace s taškovými pružinami nebo pěnové matrace, ať už preferujete kteroukoliv z nich, s matrací Spirit Superior Comodore budete vždy spokojeni.

NEJVYŠŠÍ ORTOPEDICKÝ KOMFORT
Matrace byla konstruována dle nejnovějších poznatků o zdravém spánku a nabízí tak vysoký ortopedický komfort. Základem ortopedických vlastností je technologie SpineProtector. Technologie pro podporu a ochranu páteře SpineProtector byla vyvinuta s ortopedy a testována ve spánkové laboratoři. Provedené testy prokázaly vhodnost matrace pro osoby, které mají problémy s pohybových aparátem.

TAŠKOVÉ PRUŽINY V JÁDRU S DOKONALOU REAKCÍ
18 cm z celkové výšky matrace 30 cm je tvořeno taškovými pružinami Super-Multi-Pocket s dokonalou reakcí ve více než 1500 bodech. Rekordní počet svislých reakčních bodů zajišťuje vysokou dynamickou odezvu, každá pružinka odvádí svou práci přesně tam, kde vaše tělo potřebuje.

MATERIÁLY PRO DOKONALÝ SPÁNEK
Na ložné ploše najdete 3cm vrstvu super jemného latexu s perforací, který se skvěle tvaruje. Následuje 3cm visco (paměťová) pěna střední tuhosti pro lehkost a uvolnění během spánku. To celé je podpořeno HR studenou pěnou, která je také v tloušťce 3 cm a dává matraci celkovou pružnost, pevnost, oporu. Na opačné straně matrace jsou 2 cm studené pěny s pružným komfortem.

MAXIMÁLNÍ VZDUŠNOST SE SYTÉMEM AirForce
Matrace Spirit Superior Comodore se díky příčným kanálkům chlubí bezkonkurenční vzdušností. Díky použití systému AirForce je dosaženo vynikající cirkulace vzduchu v matraci. Přirozené pohyby těla během ležení stlačují jednotlivé zóny matrace tak, že dochází k nasávání a vytlačování vzduchu, tzv. efekt pumpy. Matrace tak zůstává suchá a odvětraná téměř za všech podmínek. Plísně zde nemají šanci.

KOMBINACE DVOU VZDUŠNÝCH POTAHŮ
Potah nabízí kombinaci dvou různých materiálů. Jednu polovinu tvoří potah Corvus Air Air s 3D ventilační mřížkou pracující s pružinovým jádrem AirForce na nadstandardním odvětrání matrace. Potah Corvus Air Air je vyroben z bílé robustní pleteniny s šedými tóny a je pratelný na 60°. Druhá strana matrace s potahem Vogue Clima je pratelná na 40°C . Potah je z látky šedé barvy, kterou tvoří z 30 % přírodní vlákna. Potah Vogue Clima je na dotek velmi jemný a příjemný.

AKCE 1+1 ZDARMA
Tato matrace je nyní ve skvělé nabídce 1+1 matrace zdarma, která platí na všechny rozměry jednolůžek. Pokud si objednáte dvoulůžko, získáte ho za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Tato matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 a 200x200. Je možné vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu klikněte nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

ZNAČKA TROPICO
Značka Tropico je synonymem kvalitních a velmi oblíbených matrací. Výrobce klade vysoký důraz na zpracování a vlastnosti materiálů tak, aby se na nich spalo co nejlépe. Důkazem je i spolupráce s odborníky v oblasti spánku a přísné testování všech matrací. Při jejich vývoji se inspirují nejen odbornými poznatky, ale především požadavky vás, našich zákazníků. Velkým plusem a zárukou kvality je i výroba přímo v České republice.
Komu bychom matraci doporučili:
  • lidem s problémy s pohybovým aparátem
  • partnerům (každý si najde tuhost, která mu bude vyhovovat)
  • všem, kdo chtějí zažít opravdu luxusní spánek
  • alergikům
Co se nám líbí:
  • vzdušnost díky systému AirForce
  • skvělý ortopedický komfort
  • vysoká výška 30 cm - komfortní vstávání
  • kombinace 2 různých potahů
  • prodloužená záruka 8 let

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM