PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.
-50%

PRODEJ SKONČIL Alpine Blue Air 22 - studentské lůžko

Matrace Alpine Blue Air 22 je kvalitní 22 cm vysoká matrace s ortopedickými vlastnostmi a rozdílnou tuhostí stran. Sofistikovaná konstrukce se 7-mi zónami uvolní unavené svalstvo a po dlouhém dni poskytne ortopedickou úlevu vašim zádům . Jádro matrace Alpine Blue Air 22 tvoří tlustá vrstva vzdušné studené pěny, která je na jedné straně doplněna kontaktní plochou z tužší latexové pěny a na straně druhé moderní paměťovou pěnou. Vysokou užitnou hodnotu matrace podtrhuje špičkový antibakteriální a antialergický pratelný potah s přírodními vlákny.

Popis

VLASTNOSTI
Parterská matrace: Ano
Oboustranná matrace: Ano
Zdravotní indikace: ortopedická
Zdravotní indikace: antialergenní
Zdravotní indikace: nadměrné pocení
Počet zón: 7+7
Záruka let: 7
Tuhost strana B: 2.5
Tuhost strana A: 3
Materiálová skupina: latexová
Nosnost: 150
Výška matrace: 22

SUPER VZDUŠNÁ ORTOPEDICKÁ MATRACE ZE STUDENÉ PĚNY
Jádro matrace Alpine Blue Air je navrženo tak, aby zajistilo maximální vzdušnost a tím přispělo k vysoké hygieně spánku i u osob, které se během spánku potí. Perforované 7- zónové jádro je vyrobeno z velmi vzdušné studené HR pěny. Otvory v jádru matrace podporují větrání matrace a odvádějí vlhkost z jádra směrem do stran. Latexová vrstva (na obr. bílá) je stejně tak jako jádro opatřena větracími otvory, které odvádějí pot z povrchu matrace směrem k odvětranému jádru. Strana s paměťovou pěnou (na obr. černá) je nelepená, lepidlo tedy netvoří bariéru a nebrání odvodu vlhkosti z povrhu této strany matrace. Použité technologie tak umožňují udržet kontaktní plochy i jádro matrace suché a čisté. Správné odvětrání matrace spolu s potahem Aegis brání v maximální možné míře rozvoji plísní a tvoří základ výborných antibakteriálních a antialergických vlastností této matrace.

RAMENNÍ ZÓNY A LÍNÁ PĚNA PRO SPÁNEK NA BOKU
Ti, kdo spí rádi na boku, jistě ocení ramenní a pánevní zóny selektivně upravující tuhost matrace. Prostřednictvím těchto zón dochází k odlehčení ramenních kloubů a kyčlí a efektivně se tak eliminuje riziko „přeležení“. Nejen speciální zóny pod vrstvou latexu, ale i paměťová pěna na druhé straně matrace, přináší odlehčení pohybového ústrojí a relaxaci znavenému tělu. Strana s paměťovou (línou) pěnou přinese kýžené odlehčení kloubům a napjatým svalům celého těla, zejména pokud spí na zádech. Strana s latexovou pěnou nabídne tuhost 3 ze 4, strana s paměťovou pěnou pak 2,5 ze 4. Možnost volby tuhosti dělá z matrace Alpine Blue ideální partnerskou matraci.

POTAH AEGIS s 3D VENTILAČNÍ MŘÍŽKOU
Potah Aegis s vysokým podílem značkových vláken na přírodní bázi TENCEL je vzdušný potah s hypoalergenními a antibakteriálními účinky. Technologie Thermo&Air Control s 3D ventilační mřížkou po celém obvodu potahu a klimatizační vrstvou jsou zárukou bezkonkurenční termoregulace a odvodu vlhka během spánku. Potah je na dotek je velmi příjemný. Vzdušnost brání rozvoji písní a potah je tak vhodný pro alergiky. Pro podporu ortopedických vlastností je opatřen plastickým proševem s ornamentem. Potah Aegis lze pro snadnější manipulaci rozdělit na 2 části, je pratelný až na 60°C.

AKCE 1+1 ZDARMA
Tato matrace je nyní ve skvělé nabídce 1+1 matrace zdarma, která platí na všechny rozměry jednolůžek. Pokud si objednáte dvoulůžko, získáte ho za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky!

DOSTUPNÁ VE VŠECH VELIKOSTECH
Matrace je dostupná ve velikostech: 80x200, 80x195, 90x190, 85x195, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 a 200x200. Je možné ji vyrobit i v atypickém rozměru. Pro dotaz na cenu kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

ZNAČKA TROPICO
Značka Tropico je synonymem kvalitních a velmi oblíbených matrací. Výrobce klade vysoký důraz na zpracování a vlastnosti materiálů tak, aby se na nich spalo co nejlépe. Důkazem je i spolupráce s odborníky v oblasti spánku a přísné testování všech matrací. Při jejich vývoji se inspirují nejen odbornými poznatky, ale především požadavky vás, našich zákazníků. Velkým plusem a zárukou kvality je i výroba přímo v České republice.
Komu bychom matraci doporučili:
  • partnerům
  • osobám, které se potí
  • osobám, které spí na boku
  • alergikům
Co se nám líbí:
  • výborná vzdušnost matrace
  • 7 anatomických zón z obou stran
  • kombinace latexu a paměťové pěny
  • dlouhá záruka 7 let

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM