PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5.000,- Kč máte u nás dopravu ZDARMA!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Tomáš ChupekPRODORMI.cz specializovaný e-obchod s „kamenným“ sídlem v Liberci. Zaměřujeme se na prodej kvalitních českých matrací, matracových doplňků, roštů a molitanu.

Již 15 let se věnujeme obchodu a službám. Specializujeme se na poradenství v oblasti zdravého spánku. Naší prioritou je dobře poradit, protože víme, že spokojený zákazník je tou nejlepší reklamou.

Spánek je jednou z nejdůležitějších lidských činností. Jedná se o základní biologickou potřebu. Ti šťastnější tráví v posteli 1/3 svého života, téměř 230 000 hodin. To je mnohem více nežli v práci.

Protože si uvědomujeme, že spánek a spaní je pro každého důležitá součást života, nic jsme nepodcenili. Výběrem těch nejlepších matrací pro Vás jsme strávili více než 500 hodin a můžete nám věřit, vybrali jsme opravdu jen ty dobré.

U každého výrobku naleznete všechny podstatné informace. Pokud se nemůžete rozhodnout, máte několik možností, jak na to:

1. porovnejte produkty pomocí srovnávače

2. kontaktujte nás telefonicky +420 732 420 180, prostřednictvím chatu nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Naši pracovníci jsou proškoleni, disponují detailními informacemi o produktech, rádi se s vámi o ně podělí.

3. Vyzkoušejte náš MATRACOVÝ SELEKTOR, který na základě vámi zadaných biometrických informací a spánkových preferencí, včetně zdravotních indikací, vybere pro Vás případně i partnera „tu pravou“ matraci.

Vlastního špatného výběru ani nákupu u nás se bát nemusíte. Nabízíme 45 dní na VYZKOUŠENÍ matrace v klidu domova.

A navíc, všechny námi nabízené produkty jsou vyrobeny v České republice! Při nákupu nad Kč 5 000,- máte dopravu ZDARMA. V případě zájmu zajistíme ZPĚTNÝ ODBĚR starého produktu včetně RECYKLACE. Pokud stejný produkt naleznete v době nákupu jinde levněji, konkurenční CENU DOROVNÁME!

Spaní tomu rozumíme!

#

 

Tomáš Chupek
Jednatel společnosti ONSHOPS s.r.o., 
provozovatele e-obchodu PRODORMI.cz

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM