PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Double Praktik B - levý - jednolůžko

Double Praktik B je kvalitní a lamelový rošt, který zároveň umožňuje vyklopení pro přístup do úložného prostoru pod postelí. Na výběr máte z levého i pravého výklopu.
Expedice:
9 prac. dní
Naše cena3.762 Kč
bez DPH3.109 Kč

Popis

Rošt Double Praktik B je masivní lamelový rošt, který je díky plynokapalinovým vzpěrám výklopný z boční strany a tím pádem tak umožní přístupu do úložných prostor pod postelí. Tato verze má levý výklop - panty jsou vpravo.

Rošt má 28 lamel o šířce 38 mm. Jednotlivé lamely jsou usazené v kaučukových, zdvojených pružných patkách. V bederní oblasti je 5 zdvojených lamel s možností nastavení tuhosti v oblasti beder. Výška roštu je 5,5 cm.

Rošt Double Praktik B lze objednat v typických rozměrech 80x200, 80x195, 90x190, 100x200. Je možné jej vyrobit i v atypickém rozměru do velikosti 160x220 cm. Pro poptávku ceny nás kontaktujte zde.
Komu bychom matraci doporučili:
  • pro všechny sendvičové, latexové a pěnové matrace
Co se nám líbí:
  • 5 zdvojených lamel pro nastavení tuhosti
  • vyklápění pro přístup do úložných prostor

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM