PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Fénix Expert - studentské lůžko

Rošt Fénix Expert je masivní a moderní lamelový rošt s polohování hlavy a nohou pro všechny sendvičové, latexové a pěnové matrace.
Expedice:
9 prac. dní
Naše cena3.350 Kč
bez DPH2.769 Kč

Popis

Lamelový rošt Fénix Expert s nostností 110kg je masivní a moderní lamelový rošt s masivními anatomickými lamelami s polohováním jak v hlavové části tak i spodní části v oblasti nohou. Rošt má celkem 26 lamel vsazených do plastových pouzder v rámu roštu, z nichž 5 je v bederní oblasti zdvojených s možností nastavení tuhosti. Výška roštu je přibližně 4 cm, šířka lamel 36 mm. Rošt je vhodný pro všechny typy matrací, které lze polohovat (latexové, sendvičové).

Model Fénix Expert je dostupný v rozměrech pro ložné plochy 80x200, 80x195, 90x190, 100x200, 120x200 a 140x200. Pro poptávku ceny atypického rozměru nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Komu bychom matraci doporučili:
  • pro všechny sendvičové, latexové a pěnové matrace
Co se nám líbí:
  • 5 zdvojených lamel pro nastavení tuhosti
  • polohování u hlavy a nohou

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM