PRODORMI.cz - Spaní rozumíme...

+420 732 420 1808:30 - 17:00 | e-obchod

 x 

Váš nákupní košík je prázdný.

Relax Expert - jednolůžko

Relax Expert je luxusní lamelový rošt pro náročné. Má vysoký počet lamel, díky nimž zvyšuje účinnost matrace a její životnost. Nabízí polohování hlavy a nohou.
Expedice:
9 prac. dní
Naše cena4.010 Kč
bez DPH3.314 Kč

Popis

Lamelový rošt Relax Expert je luxusní, polohovatelný rošt se 42 lamelami širokými 28 mm, které jsou uloženy v pružných plastových pouzdrech. V bederní části je 6 zdvojených lamel , kde si můžete nastavit tuhost dle svého přání. Díky velké aktivní ploše tento rošt zvyšuje účinnost matrace a šetří životnost.

Verze Relax Expert umožňuje 13 poloh v oblasti hlavy a 5 poloh v oblasti nohou , které jsou zajištěny pomocí kování roštu.

Bočnice jsou potažené fólií a na konci mají plastová pouzdra pro optimální uložení v rámu postele. Výška roštu je cca 5 cm.

Rošt Relax Klasik lze objednat v typických rozměrech 80x200, 80x195, 90x190, 100x200. Je možné jej vyrobit i v atypickém rozměru do velikosti 100x200 cm. Pro poptávku ceny atypického rozměru nás kontaktujte zde.
Komu bychom matraci doporučili:
  • pro všechny sendvičové, latexové a pěnové matrace, které lze polohovat
Co se nám líbí:
  • vysoký počet lamel
  • 6 zdvojených lamel pro nastavení tuhosti
  • polohování u hlavy a nohou

banner konfigurator small

Garance nejnižší ceny

Nejste si jistí výhodností nákupu? Podívejte se jinde, a pokud naleznete stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!

Zpětný odběr
a ekologická likvidace

Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci.

Dlouhá záruka

V čem se naše produkty liší? Kvalitou. Vybrali jsme pro vás ty nejkvalitnějších na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.

Recenze některých našich zákazníků...

TROPICO

SLUMBERLAND

GELTECH

CUREM